Uzun Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri

Herkese merhaba. Bu yazımızda size Emsale tasarımı uzun elbise modelleri tanıtacağız. Tesettür giyim denince akla uzun tesettür elbise geldiğinden dolayı burada tanıtacağımız 3 ürünün ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Hadi yazımıza geçelim. Fotoğraflara tıklayarak ürünlerin sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Cemre Abiye

Uzun Elbise Modelleri k m 800x1200 683x1024

İlk sıramızda harika ve asil kırmızısı ile bu uzun elbise modelimiz bulunuyor. Göz alıcı rengi ile birleşen göğüs ve eteğindeki siyah eklentiler aynı zamanda içinde koyu kırmızı tonları da taşıyarak siyah ve kırmızının uyumunu ortaya seriyor. Tesettür giyim ürünlerinin uygun renklerle harikalar yarattığınız söylemeliyiz. Gördüğünüz modelimiz uzun elbise modelleri arasında güçlü bir yere sahip.

Elmas Abiye

Uzun Elbise Modelleri MG 7185 800x1200 683x1024

Uzun elbise modelleri arasından sıradaki ürünümüz parlak saks mavisi ile öne çıkıyor. Gövdeden dar başlayarak eteğe doğru genişleyen şık yapısı ile göz alıcı bir duruşa sahip. Belindeki taşlı kemeri elbisenin sade ve tek renk görüntüsünü ortadan kaldırıyor. Bu modelimiz de tesettür giyim modelleri arasında iyi bir yer sahibi.

Burcu Abiye

Uzun Elbise Modelleri toptan sat 1745 KDV hari 800x1200 683x1024

Size bu orjinal tasarımı gururla sunuyoruz. Uzun elbise modelleri demişken bu harika ve eşsiz ürünü tanıtmadan geçemeyiz. Pudra renginin tüm tonlarını yumuşak bir geçişle barındıran elbise paletteki her renk skalasından yararlanılmış bir tablo gibi karşımıza çıkıyor. Elbiseyi boylu boyuna kaplayan altın renkli desenleri modelimize ayrı bir dokunuş katıyor. Her tesettür giyim kuşanan hanımın dolaplarında bulunması gereken eşsiz ve kesinlikle ilgi çekecek bir model.