Türban Modelleri

Türban Modelleri

Herkese merhaba. Bugünkü yazımızda türban modelleri hakkında konuşacağız. Emsale olarak tesettür giyim konusundaki emeğimizi ve sizlerin bizi tercih etmesindeki nedenleri her daim akıcı şekilde sunmak istiyoruz. Hadi yazımıza geçelim. Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Linsa Elbise

Türban Modelleri MG 8971 400x600

İlk türban modelleri ürünümüz mütevazı sade görüntüsünü hoş bir şekilde taşıyan pudra rengiyle karşımıza çıkıyor. Gövdesinin ortasındaki siyah çizgisi ve bileklerindeki siyah çemberler elbisenin renk uyumunu zorlama gibi gözükmeden almasını sağlıyor. Siyah kemer ve aksesuar tercihi de aynı zamanda bu renk kombinini destekler nitelikte. Sade ve hoş bir tesettür giyim modeli.

Piliseli Etek

Türban Modelleri 016A1876 800x1200 683x1024

İkinci sırada muhteşem eteğiyle muntazam bir türban modelleri başlığına uyan ürünümüz var. Tesettür giyim konusunun gerektirdiği şıklık ve renk kombini kriterlerini rahatlıkla karşılayan bu ürünümüz piliseli geniş eteği ve hoş beyaz gövdesiyle yarı sade ve çekici bir ürün. Asimetrik giyimin güzel bir örneği olan geniş etek ve dar gövde kategorisini çok uyumlu şekilde taşıyor.

Yarasa Tunik

Türban Modelleri u ift Renkli Mercan Siyah yarsa kollu tunik 800x1200 683x1024

Sıradaki ve son ürünümüz yarasa gibi açılan kanatları ve geniş parlak görüntüsüyle adına yakışır bir model. Layığıyla türban modelleri adı altında markamızı temsil eden ve kendine has tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bir tesettür giyim ürünü. Aynı zamanda modelin sırt kısmı da tamamen siyah renkten oluşuyor. Ön ve arkası farklı renk olan modelimiz bir paranın iki ayrı yüzü gibi bir havaya sahip. Geniş ve havadar yapısı da yazları giymek için gayet uygun.