Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri

Herkese merhaba. Bu yazımızda 2019 yılının en yeni ve en güncel tesettür tunik modelleri inceleyeceğiz. Her biri Emsale tasarımı olan birbirinden şık ürünlerimizi görmeye başlayalım isterseniz.

Tesettür Tunik Modelleri AHENK TAKIM 245TL

Göz alıcı tasarımı ve ahenk içinde dans eden birbirinden canlı renkleri ile Ahenk Tunik modelimiz renk cümbüşü seven hanımlarımız için tasarlandı. Rahat ve salaş görüntüsüyle ve her renkten aksesuar ile kombinlenebilen tasarımı ile modelimiz serin esintiler getiriyor.

Tesettür Tunik Modelleri AHENK TAKIM 245TL

Geniş bilek ve etek bölgeleri elbiseyi rahat kılarken hangi renk tesettür bağlanırsa bağlansın modelimiz canlılığını asla yitirmiyor. Elbisenin üst kısmının altında bulunan beyaz şerit modelin alt ve üst kısmını birbirinden harika şekilde ayırıyor. Böylece göz yormayan bir görüntü ortaya seriyor. Rahat ve havadar kumaşı ise modele uzun sürek giyilebilirlik kazandırıyor.

Tesettür Tunik Modelleri RB0A9832 kopya 800x1200 683x1024

Tesettür modasında sınırların olmadığını ve her türlü ortamda her mevsimde giyilebilecek tasarımların olduğunu bir kez daha gözler önüne seren bu harika takımımız günlük şık kullanımın yanı sıra iş kadınlarımızın da göz kırpmadan sahip olması gereken güçlü bir görüntüye sahip. Otoriter duruşun siyah renk ile birleşmesiyle ortaya çıkan güçlü ve dikkat çekici modelimize bir göz atın.

Tesettür Tunik Modelleri RB0A9848 kopya 800x1200 683x1024

Siyah rengin bir çok renk ile kombinlenebilmesi modelin pek çok aksesuar ve eşarp çeşidiyle uyumlu olabileceğini gösteriyor. Sade bir elbise yerine tercih edilen beyaz çizgi dokunuşu elbiseyi tekdüzelikten kurtararak aynı zamanda vakur bir hava katıyor. Kırışması bir hayli zor olan ve kolay temizlenebilir kumaşı ise hanımlarımıza kolaylık sağlıyor.

Tesettür Tunik Modelleri asel gri 2 683x1024

Pek çok renk seçeneği bulunan bu üçlü takımımızın bebe mavisi versiyonunu tanıtmayı tercih ettik. Kişisel favorilerimden biri olan bu model içindeki beyaz ile dışındaki bebe mavisinin birleşiminden ortaya çıkan uyumu ile can alıcı bir görüntüye sahip. Ceketinin kısa kolları ve geniş yakaları ise modelimize kontrolü elde tutan bir görüntü katıyor.

Tesettür Tunik Modelleri asel gri 3 683x1024

Kısa kollarından aşağı salınan beyaz iç kısmı elbiseyi tekdüzelikten kurtarırken aynı zamanda göz yormayan bir görüntüye sahip. Turuncu ve mor gibi renklerle rahatça kombinlenebilen renk seçimi ile çeşitli aksesuarlarla uyumlu şekilde kullanılabilir. Takım halinde giyinmeyi seven hanımlarımız için tesettür kategorisinde bulunabilecek nadir cevherlerden biri. Uzun ve zarif yapısı ile stoklarımızda sizi bekliyor.

Tesettür Tunik Modelleri otantik tunik k rm z 1 800x1200 683x1024

Orjinal tasarımlardan bahsederken bu nefes kesen modelimizi araya katmadan geçmeyeceğiz elbette. Sıcak kırmızısı ile birleşen otantik eklentileri ve beyaz pantolonu ile inanılmaz bir uyum içinde bulunan bir tesettür tasarım harikası. Otantik eklentilerinden sarkan püsküller elbiseye çok oryantal bir hava katıyor.

Tesettür Tunik Modelleri otantik tunik k rm z 4 800x1200 683x1024

Göğüs bölgesinde şerit şeklinde üç tane ve aynı zamanda ceplerinde bulunan çeşitli desenlere sahip eklentileri elbiseyi sadelikten kurtarırken aynı zamanda gözleri üzerinize çekiyor. Lastikli dar bilekleri ise elbisenin bol yapısının zıttında ilerleyerek  salaş bir görüntü katıyor. Kırmızının kombinlenebildiği renkleri düşününce bu modelin potansiyelini göz ardı etmek işten değil.