Tesettür Modasının Fenomenleri

Tesettür Modasının Fenomenleri

 

Herkese merhabalar. Bu yazımızda Emsale olarak size tesettür modası dendiğinde önde gelen fenomen instagram modellerinden kombin örnekleri vereceğim. Hadi yazımıza geçelim.

Tesettür Mankenleri Nasıl Arttı?

Eskiden olsaydı moda öncülüğü yapan modeller dendiğinde akla tesettür gelmezdi. Ancak artık günümüzde artan ve çeşitlenen şık tesettür modelleri  sosyal medyaları ve moda öncülerini kanatları altına almış durumda. Bunun sebeplerinden biri tesettür giyen hanımlarımızın artık moda anlayışı içine girmiş olmaları ve şık olabildiklerini herkese göstererek bazı önyargıları yıkabilmiş olmaları. Bunun sonucunda tesettür elbise, tesettür abiye ve tesettür tunik modellerinin artışını ve takipçi kazanışını görebiliyoruz.

Tesettür Modelleri Giyinen İnternet Fenomenleri

1) Dalal Aldoub

Tesettür Modasının Fenomenleri dalalid2

Tesettür giyinen instagram modellerimizden ilk olarak göstereceğimiz Dalal Aldoub  genellikle açık tonları ve sade renkleri tercih ediyor. Fotoğraflarda gördüğünüz geniş ve belinden ince kemerlerle sıkılaştırılan modeller modelin bel inceliğini göz önüne sererken aynı zamanda gün ışığını harika şekilde yansıtıyor.

Tesettür Modasının Fenomenleri dalalid

2) Sabina Hannan

Tesettür Modasının Fenomenleri sabina

Sıradaki tesettür modelleri giyen modelimiz Sabina Hannan fotoğraflarda gördüğünüz üzere oryantal ve orjinal tesettür elbise ve tasarımlarını tercih ediyor. Bir prenses gibi adeta göz alarak gezen bu manken renk kombinlerinde çok başarılı. Örneğin beyaz, kahverengi, yeşil ve pembe uyumuna dikkatinizi çekmek istiyorum. Gayet başarılı bir kombin ve şıklığıyla kendinden söz ettiriyor. Alttaki fotoğrafta ise açık kahverengi ve siyah tercih eden modelimiz uzun ceketinin altına giydiği çizgili desenler ile sadeliğin şıklıkla birleştiği çizgiyi yakalamış gibi gözüküyor.

Tesettür Modasının Fenomenleri sabina2

3) Dina Tokio

Tesettür Modasının Fenomenleri dina

Tesettür mankenlerimizin üçüncü sırasında Dina Tokio var. Bu model genellikle saçlarını tesettür altından salsa da tesettür elbise dendiğinde bunu üzerinde en iyi taşıyan hanımlardan biri. Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere adeta bir renk cümbüşü olan üstü ve kot pantolonu birleştirerek orjinal ve spor bir hava yakalamış. Yazı hatırlatan görüntüsüyle mevsimine göre nasıl giyineceğini çok iyi biliyor. Aşağıdaki fotoğrafta ise düz siyah renk bir tesettür abiye modeli giyen model sade giyimin bile yüksek bir enerjiyle nasıl harikalar yaratacağını gözler önüne seriyor. Tesettür modelleri bedenin neredeyse tamamını kapattığından dolayı yüzlerdeki pozitif enerji dışarıya verdiğiniz havaya da yansıyor.

Tesettür Modasının Fenomenleri dina2

4) Rimelaskina

Tesettür Modasının Fenomenleri rimel

Sıradaki tesettür mankenimiz Rimelaskina   fazla renk karıştırmadan genellikle iki rengin uyumundan faydalanan bir hanım. İlk fotoğrafta gördüğünü turuncu ve beyazın harika uyumu ve sandaletlerin birleşimi yazın plajda veya bir sahil kafesinde giyilebilecek bir kombini gözler önüne seriyor. Beyaz giysisini bir kolyeyle öne çıkarttığını da lütfen kaçırmayınız. Alttaki fotoğrafta ise gündelik bir tesettür giyim sergileyen model desenli krem rengi elbisesi ve spor pantolonunu birleştirerek bu görüntüsünü hasır desenli bir çantayla pekiştirmiş. Kahverengi tesettür de elbisenin üzerindeki desenlerle ve çantasıyla uyumlu.

Tesettür Modasının Fenomenleri rimel2

Sizler de Emsale modellerimizden kendiniz için her mevsime uygun tesettür ürünlerimize göz atıp en yeni modellerimizi tercih edebilirsiniz. Her zaman şık olmak ve göz kamaştırmak isteyen hanımlarımızı bekliyoruz. Esen kalın.