Mürdüm Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Mürdüm Renkli İkili Tesettür Takım Modelleri

Mürdüm renk tesettür İkili takım modelleri; Mürdüm, sade ve modern görünümüyle, tercih edilen her bayana yakışmaktadır. Tesettür giyim denilince pek çok kişinin aklına bluz, elbise ya da gömlek geliyor. Ancak mürdüm renkli ikili tesettür takım modelleri,  Birçok renkle uyum sağlayan mürdüm, tesettürlü hanımların gözdesi haline geldi. Ürün kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Bu da bayanların yüzünü güldürüyor. Tüylenme yapmayan kumaşı rahat ve kolay kullanımı da beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

Mürdüm Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri Kombinlenmesi

Mürdüm, birçok renkle uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Sade ve fresh bir renk olduğu için isterseniz, sarı kullanarak, sadeliği devam ettirebilir, ya da kırmızı ya da siyah gibi renkler kullanarak, kıyafetinizi patlatabilirsiniz! Dolaplarda kurtarıcı parçalar olarak gözüken bu ürünleri kombinlerken inanın hiç zorlanmayacaksınız. İsteğinize göre ayakkabı, çanta ve eşarp seçmeniz yeterli. Mürdüm zaten uyumlu bir renk olduğu için her rengi kaldırabilir. Eğer kış aylarında kullanmak istiyorsanız, yüksek topuklu botlar giymenizi öneririz. Yerlerin çamurlu ve ıslak olduğunu düşünürsek, takımınızın paçaları kolay kirlenebilir.

 

Mürdüm renk tesettür İkili takım modelleri : https://emsale.com.tr/?product_cat=tesettur-takim&filter_renk=murdum”]

Mürdüm Nedir Ve Nereden Gelir?

Mürdüm rengi aslen beyazın kirli hali anlamına gelir. Tam beyaz olmasa da hafif kirli beyazdır. Genellikle griye benzer ama tam olarak gri de değildir. Daha açık renktedir. Mürdüm kelimesi Fransızca’dan gelir “pruiner” ketenin beyazlatılmadan önceki hali anlamında kullanılır.

Ikili Takım Nerede Giyilir?

İkili takım dendiğinde insanın aklına gelen ilk aktiviteler akademik, kutlama ve yemek etkinlikleri olabilir. Ancak takım elbise kavramını bu derece sınırlandırmak bizce yanlış. Günlük hayatta şık olmanın da yanlış olmadığını ve bu tarz takımları günlük hayatta da kullanabileceğimizi günümüz modasında açık şekilde görebiliyoruz. Her renk ve her tasarımın herhangi bir aktivitede giyilebilmesi gayet olağan ve biz hanımlarımızı buna teşvik etmek istiyoruz. Ancak şunu unutmamak gerekir ki İkili Takım modelleri genellikle ılık ve sıcak mevsimler için daha uygundur. Bunu takımımızın üzerine bir pardesü veya kaban giyerek kapatabiliriz elbet tabii.

Mürdüm Ile Uyumlu Olan Renkler

Bu yazımızda Mürdüm Rengi İkili Takım modellerden bahsettiğimizden dolayı sizlere mürdüm rengi ile uyumlu olan bir kaç rengi de tanıtmak isterim. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Kahverengi > Eşarp ve çanta kullanımında öne çıkıyor.
 • Siyah > Takımların pantolonları ve gözlüklerde öne çıkıyor.
 • Yeşil > Atkı veya gömlek kullanımında öne çıkıyor.
  • Bordo > Eşarp, atkı veya takı kullanımında öne çıkıyor. ÖM
 • Mavinin Tonları > Desen, kuşak ve pantolon kullanımında öne çıkıyor.
 • Pembe > Eşarp, ayakkabı ve pantolon kullanımında öne çıkıyor.
 • Sarı > Eşarp, aksesuar ve gömlek kullanımında öne çıkıyor.
 • Kiremit > Pantolon, ceket ve eşarp kullanımında öne çıkıyor.
 • Kırmızı > Gözlük, eşarp, pantolon, ayakkabı kullanımında öne çıkıyor.
 • Turuncu > Eşarp, pantolon veya ayakkabı kullanımında öne çıkıyor.
 • Lacivert > Aksesuar, eşarp, pantolon ve gömlek kullanımında öne çıkıyor.
Mürdüm Renk Nisa Takım mürdüm renk tesettür İkili takım modelleri Mürdüm Renk Tesettür İkili Takım Modelleri dilay tak m m rd m 1
Mürdüm Renk Nisa Takım
Sıradaki modelimiz Nisa ise günlük kullanıma çok uygun olmakla beraber bilek ve yaka kısımlarındaki parlak taşlarla öne çıkıyor. Hem takımın rengi hem de taşların bir ayna görevi görmesinden dolayı üzerinizde adeta bir spot ışığı varmışçasına gün ışığı ile ahenk içinde dans ediyor. Ceketin diz altına inen uzunluğu hafif serin havalarda sizi soğuktan korumakla kalmıyor aynı zamanda bel kısmındaki kuşağı bağlayıp bağlamamak arasında yapacağınız tercihe bağlı olarak iki şekilde de görüntünüzü zevkinize göre uydurmanızı sağlıyor. Bağrı açık ve aksesuara uygun ceket size sınırsız kombin seçenekleri de sunuyo
Mürdüm Renk Nisa Takım mürdüm renk tesettür İkili takım modelleri Mürdüm Renk Tesettür İkili Takım Modelleri nisa tak m m rd m 1
Mürdüm Renk Nisa Takım
İlk modelimiz Dilay gayet ciddi ve aynı zamanda saf rengiyle zihinlerde masumiyeti canlandıran bir takım. Tamamen düz ve kırışıksız yapısı bu takımı giyen hanımlarımıza ciddiyet katmakla beraber aynı zamanda üzerine düşen gün ışığını kırışıksız bir biçimde yansıttığı için ışıl ışıl parlıyor. Aynı zamanda ürün kolay temizlenebilir ve zor kırışan kumaşıyla kolay bir kullanım sağlıyor. Ayrıca gayet havadar.