Kapalı Elbise Modelleri

Kapalı Elbise Modelleri

Herkese merhaba. Bugünkü yazımızda size Emsale tasarımı kapalı elbise modelleri tanıtacağız. Tesettür giyim denince kapalı elbise modelleri söz konusu olduğu için sizlere model tanıtımları yapmaya devam ediyoruz. Hadi ürünlerimize bakalım.

Sahra Ferace Tunik Pantolon Takım

Kapalı Elbise Modelleri RB0A9913 kopya 683x1024

İlk ürünümüz olan bu tesettür tunik ve tesettür takım birleşimi modelimizden başlayalım. Kiremit rengindeki bu harika modelimiz beyaz rengi pantolonuyla birleşen güzel bir renk uyumuna sahip. Omuzlarındaki parlak eklentiler aynı zamanda sol cebine de yerleştirilmiş. Elbiseyi sadelikten bir nebze de olsun kurtaran ve orjinal bir görüntü eklentiler yıkamaya dayanıklı. Boğazdan inen iki ip elbiseye hoş bir detay ekliyor. Uzun ve düz yapısı ise güçlü bir duruş sergiliyor. Tesettür giyim  ve kapalı elbise modelleri denince hoş bir ürün.

Şifon Tunik Pantolon Takım

Kapalı Elbise Modelleri ifon tunik saks 4 Kopyala 800x1200 683x1024

Sıradaki ürünümüz uzun bir tesettür tunik ve tesettür takım birleşimi. Uzun ve parlak saks mavisi ile göz alıyor. Dizlere kadar gelen ve arka kısmı daha uzun olan eteği hoş ve elegant bir görüntüye sahip. İki katlı eteği şık bir dokunuş ekliyor. Beyaz pantolon ile saks mavisinin uyumu ise göze çarpıyor. Sade yapısı ile fazla gösteriş sevmeyen kadınlarımız için  tesettür giyim ve kapalı elbise modelleri arasından harika bir seçim.

Bol Paça Pantolon

Kapalı Elbise Modelleri sahra ferace tunik 6 800x1200 1 683x1024

Sıradaki modelimiz tesettür takım ve tesettür ferace başlıkları altında yer alıyor. Omuzlarındaki işlemeler ile siyah rengi ile harika uyumlu olan altın renginin birleşimi elbiseyi göz alıcı bir hale getiriyor. Uzun ve kaliteli kumaşı hem zor kırışıyor hem de kolay temizlenebiliyor. Siyah ile uyumlu olan renklerin sayısının fazlalığı, başörtüsü ve aksesuar tercihlerini genişletiyor. Ekonomik ve iddalı  tesettür giyim ve kapalı elbise modelleri arasında yer alıyor.