İkili Takım Pantolonlu

İkili Takım Pantolonlu

Herkese merhaba. Bugün sizlere Emsale tasarımı İkili Takım Pantolonlu ürünleri tanıtacağız. Takım ürünleri herkesin ne kadar sevdiğini biliyoruz ve size orjinal takımlarımızdan 3 tanesini tanıtmak istiyoruz. Hadi yazımıza geçelim. Fotoğraflara tıklayarak ürün sayfasına gidebilirsiniz.

Neşe Tunik Pantolon İkili Takım

İkili Takım Pantolonlu 2025 K REM T 2 1 683x1024

İlk olarak size sunacağımız  modelimiz hoş kiremit rengi ile birleşen beyazın harika uyumuyla karşınıza çıkıyor. Göğüs bölgesindeki çarpı şeklindeki bağcık dokunuşları elbisenin sade görüntüsünü korurken ayrıca hoş bir görüntü de katıyor. Uzun ve düz görüntüsünü tamamlayan kaliteli ve zor kırışan kumaşı elbiseyi uzun süre kullanılabilir bir durumda sunuyor. Genellikle iş kadınlarının tercih edebileceği bir model olmaktan öte aynı zamanda dışarıda da günlük şekilde giyilebilir. Tesettür giyim takımları konusunda hoş bir ürün.

Yaren Tunik Pantolon İkili Takım

İkili Takım Pantolonlu RB0A6898 kopya 800x1200 683x1024

Sıradaki İkili Takım Pantolonlu modelimiz vizon rengi ile karşımıza çıkıyor. Düz ve sade görüntüsüyle birleşen ve bu sadeliği bir nebze azaltarak orjinal bir tasarıma doğru yönlendiren sol gövde bölümündeki kumaş eklentisi elbiseyi taşırken farklı bir görüntüye imza atmanızı sağlıyor. Ayrıca aynı eklentiler kollarında da bulunuyor. Dalgalı görüntüsüyle düz ve sade bir elbiseyi birleştiren tasarımı bakanların kafasını iyi anlamda karıştırıyor desek yeridir. Bir de bu eklentilerin rüzgarda dalgalandığını düşünün. Tesettür giyim modelleri içinden kaliteli bir yere sahip bir model olduğu âşikar.

Sezen İkili Takım

İkili Takım Pantolonlu YE L 800x1200 683x1024

Bunca sade ürünün arasına bir de tasarımıyla ve desenleriyle öne çıkan bir modeli eklemesek olmazdı sanırım. Tesettür giyim denince akla gelen orjinal tasarımları ve sanatsal dokunuşları üzerinde taşıyan modelimiz, yazımızda yerini fazlasıyla hakediyor. Yeşil rengini çeşitli ve renkli desenlerle harmanlayan modelimiz kendine has ve göz alıcı yapısıyla her mevsimde tercih edilebilecek şık bir tasarım harikası. Kesinlikle sade değil ve hafif ve havadar kumaşı sayesinde her mevsimde tercih edilebilecek bir model. Gözler üzerinizden ayrılmasın.