Abiye Elbise Modelleri 2021

Abiye Elbise Modelleri

Merhaba, bugünkü yazımızda size abiye ve elbise modellerini tanıtacağız. Emsale farkıyla ürünlerimize geçelim.

Ahunisa koleksiyonumuza ait Haki rengindeki Mina Elbise modelimiz renk uyumu arayanlar için en yeni ürünlerimizden biri olarak stoklarımızda yerini aldı.

Uzun ve kendine has mat görüntüsü abartısız giyinmeyi seven hanımlarımız için birebir. Ayrıca zor kırışan kumaşı ile uzun süre üzerinizde gönül rahatlığı ile taşıyabilrsiniz.

Seda Tiryaki koleksiyonumuza ait bu ürünümüz ise gökkuşağı misali renklendirmesiyle, yağmur sonrası açan güneş gibi bulunduğunuz ortamda gözleri üzerinize çekecek.

Bel ve bilek kısmındaki kumaş eklentileri ile pek çok fiyonk çeşidini modelimiz ile harmanlayabilirsiniz. Hoş ve orjinal görünmek isteyen hanımlarımız için biçilmiş kaftan niteliğinde.

Göz alıcı metalik görüntüsü ile giyenlere harika bir aura katan Lilyum modelimiz kaliteli kumaşı ile size daha önce hiç sunulmamış bir ağırbaşlı havası kazandırıyor.

Bilek, baş ve göğüs kısımlarındaki dantel bezemeler ise modelin sadeliğini yok ederek kusursuz bir işçiliğin doğru beden ile buluşmasını sağlıyor. Başlığının arkasındaki tül eklentisi ise dikkati her an üzerinize çekmekte rol oynuyor.

Seda Tiryaki koleksiyonumuza ait olan bu eşsiz modelimiz kendine has görünüm sevenler için  ufak vintage dokunuşları ile birlikte nostalji havası estiriyor. Hepimizin bildiği gibi bize nostaljiyi anımsatan şeyler her zaman yüzümüzü güldürmüştür.

İkili takım halinde olan modelimiz canlı renkleriyle nereye giderseniz gidin bir bakanın bir daha bakmasını sağlamakla birlikte dama desenleri ile gözleri kıyafetinize kilitliyor.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.