Gösterişli Tesettür Modelleri

Gösterişli Tesettür Modelleri

Merhaba. Bu yazımzda Emsale üretimi tesettür giyim adı altında geçen en gösterişli modellere ve kullanılabilecekleri organizasyonlara bakacağız. Hadi yazımıza geçelim.

Tesettür Giyim Ve Gösterişli Modeller

Tesettür giyim dediğimizde aklımıza tesettür abiye, tesettür tunik, tesettür takım, tesettür ferace, tesettür elbise gibi bir çok model gelir. Ancak bunlar her zaman gösterişli olmak zorunda değildir. Buna rağmen tesettür giyim modellerinin genel olarak çoğu öyle amaçlanmasa da gösterişli ve şık ürünlerdir. Bu da özellikle özel aktivitelerde ve organizasyonlarda her zaman ortamın en şık kadınının siz olacağını bir nevi garantiler. Peki gösterişli tesettür modelleri hangi özellikleri taşır?

Kaliteli Nakış, Kumaş ve İşlemeler

Elbette tesettür giyim ürünlerinin her biri şık değil demiştik ve genel olarak kaliteli kumaş üzerine kaliteli nakışlar ve işlemeler ile karşımıza çıkarlar ancak bunların arasından bile gerçekten parlayan yıldızları seçebiliriz. Size bu özellikleri taşıyan 4 Emsale ürünümüzü göstermek isterim. Aşağıdaki fotoğraflara tıklayarak ürünün alışveriş sayfasına gidebilirsiniz.

Güliz Abiye Modelimiz

Gösterişli Tesettür Modelleri G L Z AB YE 980TL 38 52 2 627x1024

Yarı polyerter yarı viskon olan modelimizde gördüğünüz gibi kaliteli bir kumaş üzerine yapılan işlemeler ve bu işlemelerin iz bırakmayan nakışları bulunuyor. Çiçek tarzındaki işlemeler göğüs ve bilek kısımlarını kaplıyor ve ince beliyle zarif bir görüntüye sahip.

Zümra Abiye Modelimiz

Gösterişli Tesettür Modelleri Z MRA AB YE M RD M 38 52 4950TL 683x1024

Astarlı yarı viskon yarı polyerter kumaşının üzerine işlenen boncuk işlemeleri elbiseyi göz alıcı bir çekiciliğe bürüyor. Çiçek desenlerinden salınan ince iplikler şeklinde dizayn edilen işlemeleri göz alıcı mürdüm rengiyle birleşerek uzun ve geniş eteğine karışmadan elbiseyi asil bir hale getiriyor.

Bade Abiye Modelimiz

Gösterişli Tesettür Modelleri 4034 haki 3 800x1200 2 683x1024

Zor kırışan ve kolay temizlenebilen parlak kumaşının üzerine aynı renkte işlenen çiçek desenleri elbisenin rengiyle uyum içinde kalarak modelin görüntüsünü bozmadan şıklığını ortaya koyuyor. Göğüs kısmına artık olarak omuz ve bilek bölgelerinde de bulunan desenler modelin görüntüsünü tamamlayarak hiç bir eksiğe yer vermiyor.

Ela Abiye Modelimiz

Gösterişli Tesettür Modelleri PUDRA 800x1200 1 683x1024

Anlatması zor olan ve anlatılmaz yaşanır deyişine uygun bir modelimiz de bu listede yer alıyor. Pudra rengi kumaşının her yerine eksiksiz şekilde işlenen gümüş rengi çizgiler bulunduğunuz ortamın ışığını da üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Belindeki fiyonk detayı elbisenin alt ve üst kısımlarını hoş bir şekilde ayırıyor. Birbiriyle çaprazlama kesişen çizgiler sade bir görüntüden en uzak şekilde elbiseyi tamamlıyor.

Bizim İçin Özelsiniz

Siz de Emsale üretimi tesettür giyim modelleri ile en kolay ve hesaplı şekilde mağazamızda tanışabilirsiniz. Bu içerikde gördüğünüz tesettür abiye modelleri birbirinden şık ve göz alıcı tasarımları ile sadece siz özel hanımlarımız için tasarlandı ve çeşitli renk, beden seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Esen kalın.