En Yeni Tesettür Giyim Modelleri

En Yeni Tesettür Giyim Modelleri

Herkese merhaba. Bu yazımızda Emsale olarak daha bu hafta mağazamıza sürdüğümüz yeni ürünlerimizden 3 tanesini tanıtmak istiyoruz. Tesettür giyim denince akla gelen tasarımlarıyla Emsale ürünlerine geçelim. Ürünlerin başlıklarına ve fotoğraflara tıklayarak ürünün sayfasına gidebilirsiniz.

Nur Tunik Pantolon

En Yeni Tesettür Giyim Modelleri nur 9 683x1024

Nur Tunik Pantolon’un çeşitli renk seçeneklerinden bebe mavisi ile karşınızdayız. Sade ve sakinleştirici rengi ile birleşen beyaz pantolon ortaya yazlık ve hoş bir görüntü çıkarıyor. Gördüğünüz gibi bir kolye ile elbisenin sadeliği arka planda bırakılmış ve aksesuar öne çıkarılmış. Üstünün arkasından aşağıya etek gibi uzanan görüntüsü ise hoş bir görüntü katıyor. Çok hoş bir tesettür giyim ürünü olduğu aşikar.

Dilan Elbise

En Yeni Tesettür Giyim Modelleri Balon kol kalem elbise haki 2 683x1024

Dilan Elbise modelimiz haki rengiyle karşınızda. Siyah tesettür ile birleşen koyu modelimiz düz ve sade görüntüsü ile şık bir görünüme sahip. Kol bileklerinin lastikli olması elbiseye farklı bir bohemlik katıyor. Uzun ve düz eteği ise bilek boyuna gelerek ayakkabınızı göz önünde tutmanıza olanak veriyor. Bel bölgesinden de şık bir kemer ile ayrılmış olan modelimiz en yeni tesettür giyim ürünlerinden biri.

Elif Üçlü Takım

En Yeni Tesettür Giyim Modelleri pudra 683x1024

AHUNİSA koleksiyonumuza ait Elif Üçlü Takım ürünümüz pudra rengiyle karşınızda. Bu modelimiz eşsiz tasarımıyla göz almak üzere tasarlandı. Geniş ve hoş yakaları elbisenin etekleri ile adeta bir X gibi birleşerek hoş bir görüntü oluşturuyor. Kısa kollarındaki siyah renk ise elbiseyi aksesuarlarınızla ve ayakkabınızla uyumlu hale getiriyor. Gerçekten orjinal ve eşsiz bir tesettür giyim modeli.