En Yeni Tesettür Modellerini Görün

En Yeni Tesettür Modellerini Görün kbal ikili tak m z mr t 3 533x800

Herkese merhaba. Bugün sizlere Emsale tasarımı 4 ürünü tanıtacağım. Bildiğiniz gibi Emsale sürekli yeni ürünlerle ve tasarımlarla size monoton olmayan bir tesettür deneyimi yaşatmakta. Hadi gelen en yeni modelleri kendiniz görün.

Tesettür Takım | Rabia | Petrol

Rabia Takım hem pantolon hem ceketiyle beraber en yeni ikili takım tasarımlarımız arasında yer alıyor. Göz alıcı renk seçeneklerinden sadece biri olan petrol rengiyle göz kamaştıran ve sade ama ciddi görüntüsüyle girdiğiniz her ortamı büyüleyen bir auraya sahip. Kumaşı zor kırışan ve kolay temizlenen bir yapıya sahip. Ayrıca %12 indirimde.

Tesettür Takım | Lady | Gri

Lady Takım ikili takım modelimiz en yeni tesettür takımlarımızdan biri ve çeşitli renk seçeneklerine sahip. Burada gri varyasyonunu gördüğümüz takımımız vakur bir havaya sahip. Bir iş hanımı veya özel bir güne katılan bir hanımsanız üzerinizde çok şık ve ciddi duracak bu ürün aradığınız statü dostu ürünün ta kendisi. Önündeki daire desenler elbiseyi tamamen sade olmaktan kurtarıp gözümüzü meşgul ediyor. Düz ve gri görüntüsü ise fazla göz yormayan sade bir giyim sunuyor. Kırışması zor ve kolay temizlenen kumaşıyla %20 indirim ile sizi bekliyor.

Tesettür Takım | İncili Kot | Mavi

İncili Kot takım ürünümüz kendine has ve hoş tasarımıyla sizlerle buluşuyor. Tamamen kot kumaşından oluşan ve bildiğiniz gibi kotun zor kirlenmesi ve asla kırışmaması özelliklerini taşıyan bu modelimiz üzerindeki inci desenleriyle dikkat çekiyor. Üst gövde ve sol bacak bileğinde bulunan inci desenleri elbiseyi adına yakışır şekilde havalı yapıyor. Üstelik %28 indirimde.

Tesettür Takım | İkbal | Zümrüt

İkbal Takım modelimiz yazımızın en şık modeli olmaya aday. Öyle ki kum saati misali hatları ve kaliteli kumaşı ile göz almaması imkansız olan bu modelimizi size zümrüt renginde tanıtmak istiyorum. Göğsünden eteğine inen çapraz yapısı elbiseyi tahmin edilemez bir havaya sürüklüyor. Yukarıdan aşağıya genişleyen eteği ise şık ve kraliyetvari bir görüntü sunuyor. Kaliteli ve kolay temizlenen kumaşı yanında %20 indirimli olmasıyla çok çekici bir ürün.

Instagram sayfamız için: https://www.instagram.com/emsale_tesettur/

Bir cevap yazın