Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri

Herkese merhaba. Emsale olarak sizlere bu yazımızda bazı Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri tanıtacağız. Bildiğiniz üzere kış mevsimi bitmek üzere ve açık renkleri kullanmamız için önümüzde yepyeni bir bahar dönemi var. Bahar dönemlerinde güneş bulutların arasından çıktığı ve ışığını üzerimize yansıttığı için Ekru rengi özellikle bu ışığı harika şekilde yansıtarak göz alıcı bir görünüm yakalamamızı sağlıyor. Çok uzatmadan modellerimize geçelim.

Tesettür Takım | Talya | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri 19038 TALYA TAKIM EKRU 5 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

İlk modelimiz Talya gayet ciddi ve aynı zamanda saf rengiyle zihinlerde masumiyeti canlandıran bir takım. Tamamen düz ve kırışıksız yapısı bu takımı giyen hanımlarımıza ciddiyet katmakla beraber aynı zamanda üzerine düşen gün ışığını kırışıksız bir biçimde yansıttığı için ışıl ışıl parlıyor. Aynı zamanda ürün kolay temizlenebilir ve zor kırışan kumaşıyla kolay bir kullanım sağlıyor. Ayrıca gayet havadar.

Tesettür Takım | Kardelen | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri kardelen tak m ekru 1 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Sıradaki modelimiz Kardelen ise günlük kullanıma çok uygun olmakla beraber bilek ve yaka kısımlarındaki parlak taşlarla öne çıkıyor. Hem takımın rengi hem de taşların bir ayna görevi görmesinden dolayı üzerinizde adeta bir spot ışığı varmışçasına gün ışığı ile ahenk içinde dans ediyor. Ceketin diz altına inen uzunluğu hafif serin havalarda sizi soğuktan korumakla kalmıyor aynı zamanda bel kısmındaki kuşağı bağlayıp bağlamamak arasında yapacağınız tercihe bağlı olarak iki şekilde de görüntünüzü zevkinize göre uydurmanızı sağlıyor. Bağrı açık ve aksesuara uygun ceket size sınırsız kombin seçenekleri de sunuyor.

Tesettür Takım | Asu | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri asu tak m ekru 2 1 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

İkili takım denince iki renge sahip olarak çeşitlenen modellerden bahsetmeden asla olmaz. Bu model günümüz modasında tekdüzeliğin yanında ayrıca asimetrik ve göze farklı gelen tasarımların ne kadar hoş ve başarılı olabileceğini gösteren bir inci. Takımın gövdeden eteğe inen kısmının yarısı altın rengi dantel işlemeler ile kaplıyken diğer yarısı ise sade ve temiz rengiyle bize sanki şıklık ve sadelik arasındaki dengeyi anlatır gibi. Dantel işlemelerin elbisenin sol kısmında bulunması da hanımlarımızın altın kalpli olmasına bir işaret olarak yorulabilir sanki ne dersiniz? Ayrıca elbisenin yarı altın rengi de altın rengi aksesuar ve çanta kullanımına olanak sağlıyor.

Tesettür Takım | Beyza | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri Beyza tak m Ekru 1 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Görmekte olduğunuz Beyza takım modelimiz tamamen sadelikten yana olan hanımlarımız için tasarlandı. Geniş ve havadar yapısı ile birleşen ince kumaşı sıcak ve ılık havalarda giymek için çok uygun. Ayrıca önden bir gömlek misali iliklenen ve yakaları dengeli boyutlarda tutulan ürün size şal, atkı ve eşarp konusunda bir özgürlük sağlıyor. Ekru neredeyse her renkle uyumlu olabildiği için çeşitli kombinlerle görüntünüzü canlandırabilirsiniz.

Tesettür Takım | Sure | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri SURE TAKIM EKRU 2 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Sure modelimiz yenilikçi ve şık yapısıyla öne çıkan bir takım. İnce ve zarif görüntüsünün elbisenin alt kısımlarına doğru geniş ve üçgen bir görüntüye doğru aldığı yolculuk elbiseyi eşsiz kılıyor. Bu zarafeti ince kolları ve geniş eteğine borçlu olan modelin etek kısmındaki dantel eklentiler modeli tekdüzelikten kurtarırken aynı zamanda hareket ettiğinizde salınan ve istemsizce ilgi çeken bir tasarıma imza atıyor. Düz ve detaysız gövdesi herhangi bir kolyenin kullanımına olanak sağlıyor.Bunun yanında geniş paçaları ise kullanacağınız ayakkabı ile birleşince elbisenin hiç bir eksik olmaksızın tamamlanmasına yol açıyor.

Tesettür Takım | Sude | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri sude tak m ekru 1 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Sude takımımız iki renk kullanan bir kombin modeli. Elbise fütüristik görüntüsünü bileklerinde ve gövde kısmında bulunan siyah şeritlere borçlu. Sol omuzdan sağ bele inen ve son olarak karın bölgesinin ortasında birleşen bu kıvrımlı şerit modele hareketli bir görüntü sağlıyor. Ayrıca siyah kıvrımların üzerindeki küçük siyah toplar da bu hareketli görünümü destekliyor. Bunun üzerine pantolon ve eşarp da siyah olunca elbise dualist ve bir bakıma Ying-Yang’ı andıran bir hava kazanıyor.

Tesettür Takım | Açelya | Ekru

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür Ikili Takım Modelleri A elya Tak m Ekru 1 533x800
Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Son modelimiz olan Açelya takımımız düz ekru üstüyle siyah pantolonun uyumunu gövde kısmından gelen ve dizlerin üzerinde biten kıvrımlı yapısına borçlu. Ayrıca sırt kısmının aşağıya doğru daha uzun olması ve bir kuyruk misali dalgalanması da modelin göz almasını sağlıyor. Bu modelin havada kalmaması için bel kısmındaki kemere yapılan puantiyeli kuşak dokunuşu da tasarımı tamamlıyor. Ayrıca siz de giydiğiniz eşarpın rengine göre kendiniz bir kuşak ekleyebilir ve böylece farklı renk uyumları yakalayabilirsiniz.

Ekru Tesettür Modelleri

Ekru Nedir Ve Nereden Gelir?

Ekru rengi aslen beyazın kirli hali anlamına gelir. Tam beyaz olmasa da hafif kirli beyazdır. Genellikle griye benzer ama tam olarak gri de değildir. Daha açık renktedir. Ekru kelimesi Fransızca’dan gelir “écru” ketenin beyazlatılmadan önceki hali anlamında kullanılır.

Ikili Takım Nerede Giyilir?

İkili takım dendiğinde insanın aklına gelen ilk aktiviteler akademik, kutlama ve yemek etkinlikleri olabilir. Ancak takım elbise kavramını bu derece sınırlandırmak bizce yanlış. Günlük hayatta şık olmanın da yanlış olmadığını ve bu tarz takımları günlük hayatta da kullanabileceğimizi günümüz modasında açık şekilde görebiliyoruz. Her renk ve her tasarımın herhangi bir aktivitede giyilebilmesi gayet olağan ve biz hanımlarımızı buna teşvik etmek istiyoruz. Ancak şunu unutmamak gerekir ki İkili Takım modelleri genellikle ılık ve sıcak mevsimler için daha uygundur. Bunu takımımızın üzerine bir pardesü veya kaban giyerek kapatabiliriz elbet tabii.

Ekru Ile Uyumlu Olan Renkler

Bu yazımızda Ekru Rengi İkili Takım modellerden bahsettiğimizden dolayı sizlere ekru rengi ile uyumlu olan bir kaç rengi de tanıtmak isterim. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Kahverengi > Eşarp ve çanta kullanımında öne çıkıyor.
 • Siyah > Takımların pantolonları ve gözlüklerde öne çıkıyor.
 • Yeşil > Atkı veya gömlek kullanımında öne çıkıyor.
 • Bordo > Eşarp, atkı veya takı kullanımında öne çıkıyor.
 • Mavinin Tonları > Desen, kuşak ve pantolon kullanımında öne çıkıyor.
 • Pembe > Eşarp, ayakkabı ve pantolon kullanımında öne çıkıyor.
 • Sarı > Eşarp, aksesuar ve gömlek kullanımında öne çıkıyor.
 • Kiremit > Pantolon, ceket ve eşarp kullanımında öne çıkıyor.
 • Kırmızı > Gözlük, eşarp, pantolon, ayakkabı kullanımında öne çıkıyor.
 • Turuncu > Eşarp, pantolon veya ayakkabı kullanımında öne çıkıyor.
 • Lacivert > Aksesuar, eşarp, pantolon ve gömlek kullanımında öne çıkıyor.

Bir cevap yazın