Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri

Ekru Renkli İkili Tesettür Takım Modelleri

Ekru renk tesettür İkili takım modelleri; Ekru, sade ve modern görünümüyle, tercih edilen her bayana yakışmaktadır. Kolay bir şekilde taşınabiliyor olması da büyük bir avantaj! Rengin açık ve modern olması hem kış hem de yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Son zamanlarda tesettür giyiminde çeşitlilik artmaya devam ediyor. Tesettür giyim denilince pek çok kişinin aklına bluz, elbise ya da gömlek geliyor. Ancak ekru renkli ikili tesettür takım modelleri, rahatlığın ve şıklığın harmanlanmasıyla ciddi bir yapıya bürünmenize yardımcı oluyor.

Birçok renkle uyum sağlayan ekru, tesettürlü hanımların gözdesi haline geldi. Ürün kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Bu da bayanların yüzünü güldürüyor. Tüylenme yapmayan kumaşı rahat ve kolay kullanımı da beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

İkili Tesettür Takımları

Ekru, beyaza yakın olan, ancak tam da beyaz olarak adlandırılmayan sade bir renktir. Kullanıldığı ortamda klasik, şık ve zarif bir görünüm sağlayan renk, bütün gözleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak.

Bu tesettür modelinin ikili takım şeklinde oluşturuluyor olması, çok hoşunuza gidecek. Ceket kısmının dize kadar inmesi hem şık bir görünüm elde etmenize hem de rahat hareket etmenize yardımcı olacak. Paça boyunun düz bir şekilde bilek altına kadar inmesi ürünü çeşitli ayakkabılarla kombinlemenizi sağlayacak. Eğer taş parçalı bir takım tercih ederseniz, minik taşlı süslemeler gündüz güneş, gece mekân ışıkları sayesinde parıl parıl parlayacak. Kısacası, girdiğiniz her ortamda göz kamaştıracaksınız. İkili takım modellerinin bel kısımda olan kuşağı bağlayarak, belinizin inceliğini ortaya çıkartabilir, ya da açık bırakarak daha fresh bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ekru renk tesettür İkili takım modelleri ekru renk tesettür İkili takım modelleri Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri halin tak m bej 1 267x400
Ekru renk tesettür İkili takım modelleri

Ekru Renk Tesettür İkili Takım Modelleri Kombinlenmesi

Ekru, birçok renkle uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Sade ve fresh bir renk olduğu için isterseniz, sarı kullanarak, sadeliği devam ettirebilir, ya da kırmızı ya da siyah gibi renkler kullanarak, kıyafetinizi patlatabilirsiniz!

Dolaplarda kurtarıcı parçalar olarak gözüken bu ürünleri kombinlerken inanın hiç zorlanmayacaksınız. İsteğinize göre ayakkabı, çanta ve eşarp seçmeniz yeterli. Ekru zaten uyumlu bir renk olduğu için her rengi kaldırabilir. Eğer kış aylarında kullanmak istiyorsanız, yüksek topuklu botlar giymenizi öneririz. Yerlerin çamurlu ve ıslak olduğunu düşünürsek, takımınızın paçaları kolay kirlenebilir.

Ekru renk tesettür İkili takım modelleri :

 

ekru renk tesettür ikili takım modelleri

Bir cevap yazın