Büyük Beden Tesettür Abiye Ve Elbiseler

Büyük Beden Tesettür Abiye ve Elbiseler Hakkında

Büyük beden tesettür elbiseler, kilolu hanımların kurtarıcı parçaları arasında bulunmaktadır. Çünkü tek parça olan bu modeller, kiloların olduğunu gizleyecek ve kilolu hanımların daha zayıf gözükmesine yardımcı olacaktır. Özellikle bel kısmı inceyse, bel kısmından bir kemer kullanımı yapılabilmektedir. Bu şekilde bel daha ince gözükeceği için otomatik olarak vücutta ince gözükecektir. Büyük beden tesettür elbise gibi büyük beden abiye tunikler ya da günlük tunikler de tercih edilebilmektedir.

Elbiseler sadece özel davetlerinizde, iş yemeklerinizde ya da toplantılarınızda kullanılmaz. Aynı zamanda günlük hayatta da çok pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Büyük Beden Tesettür Elbise büyük beden tesettür Büyük Beden Tesettür Abiye Ve Elbiseler Yank   Elbise Siyah 2 267x400
Yankı Elbise Siyah – Büyük Beden Tesettür Elbise

Tunik Tesettür Modellerinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Tesettür giyimin her parçasında olduğu gibi tunik modellerinde de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tunik tesettür giyiminde de dikkat edilmesi gereken parçalar görünümün daha şık ve zarif olmasını sağlamaktadır. 

Başarılı bir tunik kombininde dikkat edilmesi gereken en önemli konuların arasında tayt ya da dar pantolonlar bulunmaktadır. Bu ürünlerle tunik kombini yapabilirsiniz.

Günümüzde tasarlanan ve üretilen tesettür tunik modelleri, tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını karşılamak adına her boyda üretilmektedir. Ürünlerin doğru bir şekilde kombinlenebilmesi için doğru parçaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Geniş kesim tunik modellerinin altına dar parçalı olan parçalar tercih edilebilir. Tesettür giyim ürünlerinde aynı zamanda ayakkabı, eşarp, takı ve çanta tercihlerinin de doğru bir şekilde tercih edilmesi gerekiyor.

Büyük Bedenlerde Tesettür Abiyelerde Veya Tuniklerde – Elbiselerde Karşılaşacak Zorluklar Nelerdir?

Büyük bedenlerde tesettür abiyelerde ya da tunik elbiselerde en sık karşılaşılan hataların arasında ürünlerin bedene uygun olup olmamasıdır. Çünkü kilolu olan hanımların, bedenine uygun olarak tercih etmediği bu ürünler ne yazık ki kötü bir görünüme sebep olabilmektedir.

Bu tür ürünlerde doğru bir tercih yapılabilmesi için mutlaka bedenin iyi tanınması ve kilo fazlalığının olduğu yerin kapatılmasına uygun olan parçaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, doğru parçalarla kombinlemenin yapılması gerekmektedir. Dar bir tuniğin altına spor ayakkabı, topuklu ayakkabı ya da bot (gidilecek yere göre) tercih yapılabilir. Aynı şekilde ürünlere uygun olarak da başörtüsünün tercih edilmesi son derece önemli.

Büyük Beden Tesettür Abiye büyük beden tesettür Büyük Beden Tesettür Abiye Ve Elbiseler Seher Abiye G  l Kurusu 4 267x400
Seher Abiye Gül Kurusu – Büyük Beden Tesettür Abiye

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri Nasıldır? Nedir?

Tesettür giyim modelleri içerisinde özel davetlerinizde kullanabileceğiniz pek çok abiye modeli bulunmaktadır.

Dantel, simli, pul pul ya da sade olan modellerle, kapalı hanımlarda kendi tarzlarını yansıtacak pek çok büyük beden tesettür abiye modelleri bulunmaktadır.

Modellerin renk seçeneklerinin olması, hanımların kendi tarzlarını daha kolay yakalamasını sağlamaktadır. Abiye giymek ve şık görünmek kapalı açık fark etmeksizin pek çok hanım için son derece önemlidir.

Bu sebeple kendinize uygun pek çok tesettür abiye modelleri arasından model tercihi yapabilirsiniz. Hanımlar, kıyafet tercih ederken modellerden ziyade beden konusuna da dikkat etmektedir.

Kilolu hanımlarında doğru parçalar tercih ederek fazla kilolarını saklamaları da mümkündür.

Diğer Bedenlerden Farkı Var Mıdır? Var İse Neden?

Büyük beden abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Ancak normal beden olsun, büyük beden olsun abiye modelleri arasından tercihte bulunan her kadın şık ve zarif bir görünüme kavuşacaktır.

Büyük beden abiye tercihi yaparken koyu renkli modellere yönelmeniz, kilolarınızı saklama konusunda size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak gipür ve dantel gibi parçaların da abiye modellerinde olması gerekmektedir. Çünkü bu parçalar, kurtarıcı parçalar olacaktır. Aynı zamanda bir göz illüzyonu yapabilirsiniz. Bunun için çok desenli parçalara incelebilirsiniz. Fakat çok desenli ve karmaşık olan parçalar göz yorabilir. Bu sebeple çok abartıya kaçmamanızı öneriyoruz.

Tesettür abiye modellerinizi kombinleyebileceğiniz doğru eşarp, takı ve çanta ürünlerini de kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Renk olarak da sadece siyah değil, bordo, kahverengi, zümrüt yeşili ya da lacivert gibi renkleri tercih edebilir, bu parçalar için dolabınızda yer ayırabilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Elbise büyük beden tesettür Büyük Beden Tesettür Abiye Ve Elbiseler   layda Abiye Saks 2 267x400
İlayda Abiye Saks – Büyük Beden Tesettür Elbise

Beden Büyük Olunca Elbisenin Tasarımı Veya Modeli Nasıl Gözükür?

Büyük beden abiyeler de çoğu kilolu hanıma yakışmakla beraber, yukarıda da belirttiğimiz gibi doğru bir şekilde kombinlendiklerinde şık bir görünme kavuşacaktır.

Bunun için de doğru kesimi olan ve doğru parçalarla kombinlenen bir görünüme kavuşmak gerekiyor.

Büyük beden abiye denilince pek çok kişinin aklına salaş ve bol kesim elbiseler gelmektedir. Beliniz ince ise, elbisenizi bir kemerle de hareketlendirebilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Nasıl Olmalıdır?

Kapalı olan hanımların en çok dikkat ettiği konuların başında tesettür giyim gelmektedir.

Her giyim türünde olduğu gibi kapalı giyimde de büyük beden ürünler bulunmaktadır.

Ancak büyük beden giyecek olan hanımların mutlaka bedenlerine göre doğru tercih yapması daha sağlıklı olacaktır. Beden seçimiyle beraber, vücut hatlarına uygun olan ürünlerin seçilmesi gerekmektedir. Kilolu olan hanımların geniş modellere daha fazla yöneldiği bilinmektedir.

Ancak tercih edilen geniş kalıplar ne yazık ki kilolu hanımların daha fazla iri görünmesine sebep olacaktır ki, bu da hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

Büyük basenli hanımların özellikle vücut hatlarını ortaya çıkartacak parçalardan uzak durması gerekmektedir. Yani dar ve vücuda yapışan bu sebeple de vücut hatlarını ortaya parçalardan ziyade vücutlarına daha uygun parçaların tercih edilmesi gerekiyor.

Büyük Beden Tesettür Modelleri büyük beden tesettür Büyük Beden Tesettür Abiye Ve Elbiseler Afra     l   Tak  m Mint 4 267x400
Afra Üçlü Takım Mint – Büyük Beden Tesettür Modelleri

Diğer Bedenlerden Farklılığı Nelerdir?

Tesettür giyim büyük bedenlerin diğer bedenlere gör pek çok farklılığı bulunmaktadır. En başta ürünlerin kalıp farklılığın olduğunu ifade edebiliriz.

Kapalı hanımlar bedenlerine uygun kıyafetler tercih ettiklerine, kendilerini bu şekilde daha raht hissedecekler. Bu sebeple kendilerini sıkmak ya da kasmak yerine vücutlarına uygun olarak giyinmeleri ve kendilerini kabul etmeleri gerekiyor.

Kapalı giyimde büyük beden için özelikle siyah ve diğer koyu renkler tercih edilmektedir. Ancak genel olarak siyah rengin kilo kapattığını ifade edebiliriz.

Bu da siyah tesettür giyim ürünlerinin daha kilo kapatıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Tercih Edildiği Yerler Neresidir?

Kapalı olan hanımlar, hayatlarının her döneminde kapalı kıyafetleri tercih etmektedir. Vücudunuza uygun pek çok tesettür giyim ürünlerini özel davetleriniz, iş toplantılarınız ya da gündelik oturmalarınız için tercih edebilirsiniz.

Bu sebeple büyük beden tesettür ürünlerinin ayrı olarak kullanılacak bir yeri bulunmuyor.

Gündelik olan bir kıyafetinizi şık parçalarla kombinlediğiniz zaman modern, şık ve davete katılacak hale gelebilir, gösterişli bir kıyafetinizi sadece parçalarla destekleyerek davetlere katılabilirsiniz.

Görüldüğü üzere tesettür giyimde sadece parça tercih etmek değil, aynı zamanda parçayı doğru bir şekilde kombinlemek de son derece önemli. Bunun için mutlaka ürünleri doğru incelemeli ve doğru tercihte bulunmalısınız.