Beyaz Tesettür Elbise Modelleri

Beyaz Tesettür Elbise Modelleri

Herkese merhaba. Bu yazımızda sizlere Emsale tasarımı beyaz tesettür elbise modelleri tanıtacağız. Tesettür giyim denince beyaz rengin verdiği o saf ve temiz görüntüyü dışarıda bırakmak tabii ki olmaz. Hadi yazımıza geçelim. Fotoğraflara tıklayarak ürünlerin sayfalarına gidebilirsiniz.

Rana Zen Yaprak Abiye

Beyaz Tesettür Elbise Modelleri 4034 ekru 1 800x1200 683x1024

Beyaz tesettür elbise modellerimiz arasından bu tesettür abiye modelimiz dikkat çekiyor. Göğüs bölgesinden aşağıya ters bir üçgen şeklinde salınan püskül eklemeleri elbiseye şık bir görüntü katıyor. Dantel işlemeli tül yapısındaki uzun eteği ise elbiseye zarif bir görüntü katıyor. Özel günlerde ve düğünlerde giyilebilecek şık bir tesettür giyim modeli.

LEFZEN Papatya Abiye

Beyaz Tesettür Elbise Modelleri 301191 papatya abiye ekru 2 2 800x1200 683x1024

Beyaz tesettür elbise dendiğinde akla genelde gelinlik gelir. Sıradaki tesettür abiye modelimiz işte tam bu tanıma uygun bir model. Tül katmanlı kolları ile birleşen ince ve uzun bilekleri çiçek desenleri ile kaplı. İnce belinde de aynı şekilde çiçek desenleri görüyoruz. Eteğinin genişliği gerçekten çok zarif ve şık bir görüntü sağlayarak adeta bir kuğu gibi gözüküyor. Tesettür giyim modelleri arasından en şıklarından biri.

LEFZEN Lahza Abiye

Beyaz Tesettür Elbise Modelleri 301190 lahza abiye ekru 3 800x1200 683x1024

Beyaz tesettür elbise modelleri arasından tekrar göze batan bir tanesi ile birlikteyiz. Gövde ve kollarında dantel işlemeleriyle bu şık tesettür abiye modeli ince ve zarif görüntüsüyle öne çıkıyor. Bileklerindeki geniş dantel yapı elbiseye şık bir dokunuş ekliyor. Uzun ve ince eteği göz alıcı bir görüntüye sahip. Rahatça özel günlerde ve düğünlerde giyilebilecek bir tesettür giyim modeli.


Beyaz Tesettür Elbise Modelleri